Kokosowe

Sklep MiloDomo przygotował dla Państwa specjalny wybór materacy kokosowych. Są to produkty przygotowane z myślą o osobach stawiających wysokie wymagania wobec kupowanych towarów. Twarde materace kokosowe posiadają różne rodzaje wkładu. W naszym asortymencie znajdują się zarówno materace kokosowe z wkładem lateksowym, sprężynowym, ale także piankowym obłożonym (lub też posiadającym) warstwę płyty kokosowej. Ten rodzaj materacy jest szczególnie polecany osobom, które ważą powyżej 90 kilogramów lub też wszystkim tym, którzy lubią spać na twardym podłożu.

Wśród materacy kokosowych polecamy szczególnie Państwa uwadze dwa modele. Pierwszy z nich to materac Zeus Lux o wysokości 16,5 cm. Ten bardzo twardy produkt z antyalergicznym pokrowcem posiada wielowarstwowy wkład lateksowy, który obłożony jest z jednej strony płytą kokosową, z drugiej natomiast lateksowanym włosiem końskim.

Drugi model materaca kokosowego to Tahiti. To kolejny twardy materac, który posiada tym razem 5-warstwowy wkład kokosowo-lateksowy. Wysokość tego produktu to 16 cm. Tahiti posiada antyalergiczny, rozpinany pokrowiec z serii Exclusive.

Twarde materace kokosowe to jedna z wielu polecanych przez nas serii produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzedażową naszego sklepu internetowego oraz do zakupów. Transakcje dokonane w naszym sklepie są bezpieczne, szybkie i przyjemne. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem materacy zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktowania się z przedstawicielami naszej firmy. Zapraszamy serdecznie!

Aktywne filtry