Piankowe

Wybór odpowiedniego materaca nie jest wcale taki łatwy, gdy okazuje się, że kilka lub kilkanaście modeli spełnia nasze oczekiwania. Co wówczas zrobić? Możemy oczywiście sugerować się takimi kryteriami jak cena lub zaostrzyć swoje wymagania, wyczulić nasze poszukiwania na znalezienie konkretnych właściwości materaca, np. jego antyalergicznych właściwości.

W asortymencie sklepu internetowego MiloDomo.pl z całą pewnością znajdą Państwo materace, które sprostają nawet najbardziej wyostrzonym kryteriom. Ze swojej strony gorąco polecamy Państwu zwrócenie uwagi na materace piankowe-elastyczne. Wśród nich znajdą Państwo między innymi materac piankowy Czwarty Etap, wypełniony 3-warstwowym wkładem, na który składają się: pianka lateksowa Talalay o grubości 4 cm, miękka pianka wysoko-elastyczna o grubości 10 cm oraz pianka wysoko-elastyczna o zwiększonej twardości i o grubości 5 cm. Materac ten dostępny jest w dwóch twardościach, H2 oraz H3. Pierwsza twardość zalecana jest osobom ważącym mniej niż 80 kg, druga osobom ważącym powyżej 80 kg.

W ofercie materacy piankowych-elastycznych dostępne są także produkty Dubaj Lux 3D, Aruba, Ameland oraz wiele więcej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą sprzedażową materacy piankowych-elastycznych oraz pozostałych serii materacy. Zamówienia przyjmujemy zarówno drogą internetową, jak i telefoniczną. Zakupy ze sklepem MILODOMO to bezpieczne i przyjemne transakcje oraz dostawa zamówionych produktów tuż pod Państwa drzwi lub na każdy wybrany przez Państwa adres. Wszystkich zainteresowanych materacami termo-elastycznymi zapraszamy do sklepu 24materace.pl

Jest 609 produktów.

Pokazano 1-20 z 609 pozycji

Aktywne filtry