Sprężynowe

Nasz internetowy sklep MiloDomo.pl oferuje Państwu szeroki wybór produktów typu materace sprężynowe-kieszonkowe i bonnelowe. Wśród najpopularniejszych modeli, które możemy Państwu zaoferować, znajduje się bez wątpienia materac Estrella Lux. Produkt ten posiada sprężyny kieszonkowe, które z jednej strony pokrywa przekładka tapicerska, natomiast obustronnie materac obłożony jest 3-centymetrową płytą lateksu. Co istotne, zarówno pokrowiec, jak i warstwa lateksu wykonane są w taki sposób, by służyć naszym klientom swoimi antyalergicznymi właściwościami. Materac Estrella Lux zdobył medal na Międzynarodowych Targach Katowickich. Wyróżnienie to poświadcza o jego wysokiej jakości, którą dzisiaj oferujemy właśnie Państwu.

Zainteresowanym polecamy jednak nie tylko materac Estrella Lux. Wśród ciekawych i wysokiej jakości produktów znajduje się także materac Venus Multi Pocket oraz materac Czar Nocy.

Multi Pocket dostępny jest w dwóch twardościach, H2 oraz H3. To kolejny antyalergiczny materac w naszej ofercie, który posiada właściwości ortopedyczne.

Z kolei materac Czar Nocy z jednej strony posiada twardość H2 (tzw. średnia twardość), z drugiej natomiast twardość H3 (tzw. twardość zwiększona). Materac ten posiada 1000 sprężyn na 1 m2. I po raz kolejny warto wspomnieć, że materac ten posiada właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne, zupełnie jak dwa pozostałe produkty.

To zaledwie trzy modele dostępne w ofercie materaców sprężynowych-kieszonkowych, które polecamy Państwa uwadze. Oczywiście zapraszamy także do dokładnego zapoznania się z ofertą naszego sklepu i wyboru takiego materaca, który spełnia wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. W decyzji z pewnością pomoże przygotowana przez nas galeria produktów wraz ze szczegółowymi ich opisami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do przyjemnych oraz bezpiecznych zakupów online w naszym sklepie.


Materace z wkładem sprężynowym typu multi pocket (tzw. materace kieszonkowe lub kieszeniowe).

Jest 835 produktów.

Pokazano 1-20 z 835 pozycji

Aktywne filtry