Komplet: materac Pasodoble + łóżko 81231 + stelaże + szafki + poduszki

7 690,00 zł
Brutto
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Komplet: materac Pasodoble + łóżko 81231 + stelaże + szafki + poduszki

Komplet: materac Pasodoble + łóżko 81231 + stelaże + szafki + poduszki

 

W skład kompletu wchodzi:

  • 1 szt. łóżko 81231 z zagłówkiem (bez pojemnika na pościel) gr. I, wymiary 200x200, w tkaninie 10331 (MK Foam)
  • 2 szt. szafka nocna 03 w tkaninie 10331 (gr 1) + szyba (MK Foam)
  • 2 szt. stelaż Duoflex NV 100x200 (MK Foam)
  • 1 szt. materac Pasodoble 200x200 (Hilding)
  • 2 szt. poduszka profilowana Termoelastyczna (MK Foam)

Łóżko 81231


Geometryczne łóżko tapicerowane o prostej, klasycznej konstrukcji, którego rama oraz zagłówek tworzą ciekawą kompozycję. W łóżku zastosowano efektowne przeszycia. Doskonale sprawdzi się w każdym typie sypialni, ubogacając ją urodą prostej linii. Konstrukcja z płyty w obiciu z tkaniny meblowej, w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wymiary zewnętrzne: 210 x 212 cm
Wymiary pod materac: 200x200
Wysokość: 104 cm
Obicie: tkanina 10331 (gr. I)
Producent: MK Foam
Ilość sztuk: 1 szt.

Łóżko bez pojemnika na pościel. Łóżko do samodzielnego montażu.

Szafka nocna 03

Szafka nocna 03 z szybą to nowoczesny mebel tapicerowany, który doskonale komponuje się w zestawie z tapicerowanym łóżkiem czy innymi meblami z obiciem materiałowym. Szafka tapicerowana ma dwie pojemne i wygodne szuflady bezuchwytowe, co pomoże utrzymać porządek w sypialni. Mebel posiada prowadnice Blum.

Wymiary: 40 x 40 x 53,5 cm
Tkanina: 10331 (gr. I)
Producent: MK Foam
Produkt do samodzielnego montażu.
Ilość sztuk: 2 szt.

Stelaż Duoflex NV

Solidna konstrukcja stelaży ma kluczowe znaczenie podczas użytkowania łóżka. To one odpowiadają za prawidłowe wsparcie dla ciała i zapewniają wentylację materaca. Stelaże do łóżka bez regulacji to standardowa oferta M&K Foam. Listwy gięte wykonane są z drewna bukowego klejonego warstwowo, a rama z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Stelaż posiada 28 listew osadzonych w elastycznych, gumowych uchwytach w ramie stelaża, wzmocnionych pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała. W części środkowej ma dodatkową regulację twardości. Sprzedawany w kartonie do samodzielnego montażu.

Wymiary: 100x200
Stelaż jest na długości o 4 cm krótszy, natomiast na szerokości jest węższy o 1 cm. Grubość: 5,5 cm.
Producent: MK Foam
Produkt do samodzielnego montażu.
Iość sztuk: 2 szt.

Materac Pasodoble

Pasodoble to skonstruowany na bazie sprężyn kieszeniowych materac o właściwościach prozdrowotnych. Polecany szczególnie osobom preferującym twardsze podłoże, seniorom, osobom z problemami kręgosłupa oraz o zwiększonej wadze. Jego konstrukcja zapewnia solidne wsparcie każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu znajduje się warstwa maty kokosowej, która zwiększa twardość, zachowując optymalną sprężystość i elastyczność. Po stronie przeciwnej wykorzystano właściwości Sizalu – naturalnego włókna z agawy, które stabilizuje twardość materaca. Do wyboru pokrowiec Velvet lub Tencel o właściwościach antyalergicznych. Pasodoble to materac wspierający profilaktykę wad postawy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i badań, materac uzyskał status wyrobu medycznego.

Pasodoble to skonstruowany na bazie sprężyn kieszeniowych materac o właściwościach prozdrowotnych. Polecany szczególnie osobom preferującym twardsze podłoże, seniorom, osobom z problemami kręgosłupa oraz o zwiększonej wadze. Jego konstrukcja zapewnia solidne wsparcie każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu znajduje się warstwa maty kokosowej, która zwiększa twardość, zachowując optymalną sprężystość i elastyczność. Po stronie przeciwnej wykorzystano właściwości Sizalu – naturalnego włókna z agawy, które stabilizuje twardość materaca.

Wymiary materaca: 200x200
Wysokość: 23 cm
Twardość: H4 - bardzo twardy
Gwarancja wkładu: 15 lat
Producent: Hilding
Ilość sztuk: 1 szt.

Poduszki profilowane Termoelastyczna

Profilowana, odprężająca poduszka ergonomiczna, niwelująca szereg dolegliwości, zapewniająca prawidłową pozycję w czasie spoczynku, dbająca o komfort snu. Powstała z pianki termoelastycznej, zapewnia odpowiednie podparcie szyi podczas snu niezależnie od przyjętej pozycji ciała. Rozluźnia mięśnie szyi, zapobiega skurczom. Dostępna w pokrowcach niepikowanych.

Wymiary: 65 x 35 x 11 cm
Gęstość pianki termoelastycznej 45kg/m3
Pokrowce niepikowane do wyboru: Aloe Vera Lux, Anti-stress, Impuls, Silver Lux lub Tencel Lux
Producent: MK Foam
Ilość sztuk: 2 szt.