Medivis Lux - materac Koło (MK Foam)

2 239,00 zł
Brutto

Materac Medivis Lux, średnio-twardy, z wkładem z pianki termo-elastycznej i wysoko-elastycznej, dostępny w 3 wersjach wysokości.

Wymiary
Pokrowiec
Wysokość
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Medivis Lux - materac Koło (MK Foam)

Medivis Lux - materac Koło (MK Foam)

 

Materac MEDIVIS LUX to niezwykle komfortowy, popularny i ekskluzywny model marki MK Foam (Koło). Jeśli oczekujesz od materaca najwyższej jakości, zdrowego i regenerującego odpoczynku, to Medivis Lux jest dla ciebie.

Materac dostępny jest w trzech wersjach wysokości:

 • Medivis Lux (standard) - 8 cm pianki termo-elastycznej + 12 cm pianki wysoko-elastycznej Kaltschaum
 • Medivis Lux 25 - 8 cm pianki termo-elastycznej + 17 cm pianki wysoko-elastycznej Kaltschaum
 • Medivis Lux 30 - 8 cm pianki termo-elastycznej + 22 cm pianki wysoko-elastycznej Kaltschaum

Wkład materaca Medivis Lux

Rdzeń materaca stanowią dwie połączone ze sobą pianki - w wersji standardowej, z jednej strony pianka termo-elastyczna o wysokości 8 cm i gęstości 80kg/m3, a z drugiej strony pianka wysoko-elastyczna o wysokości 12 cm i gęstości 40kg/m3.

Warstwa pianki termo-elastycznej (visco) charakteryzuje się idealnym dopasowaniem się do kształtów ciała pod wpływem temperatury i nacisku użytkownika - zapewniając doskonałe podparcie dla każdej partii ciała, zwłaszcza kręgosłupa. Pianka visco cechuje się znikomym "naciskiem zwrotnym", dlatego mięśnie podczas snu odpoczywają zapewniając komfortowy, regeneracyjny sen.

Natomiast, pianka wysoko-elastyczna (Kaltschaum) charakteryzuje się wysoką sprężystością, wysokim komfortem oraz odpornością na odkształcenia. Dodatkowo, obie pianki to środowisko antyalergiczne, w którym nie rozwijają się grzyby, roztocza itp.

Twardość materaca

Medivis Lux jest materacem uniwersalnym (średnio-twardym). Dzięki zastosowaniu dwóch różnych pianek o różnych właściwościach i twardościach użytkownik ma możliwość wybrania bardziej komfortowej strony do spania - na stronie bardziej miękkiej z pianką wysokoelastyczną lub na stronie bardziej twardej z pianką termo-elastyczną.

Pokrowce

Materac dostępny jest w pięciu, wyselekcjonowanych pokrowcach z serii Exclusive:

 • Silver Lux
 • Tencel Lux
 • Spa&Thermo
 • Impuls
 • Anti-Stress
 • Outlast (pikowany)


Wszystkie pokrowce (oprócz Outlast) są nie pikowane oraz posiadają zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca.

Wymiary materaca

Materac Medivis Lux występuje w rozmiarach:

 • standardowych (80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm)
 • nie standardowych, czyli na określony indywidualny wymiar, np. 95x185, 152x219 cm itp.

Charakterystyka materaca MEDIVIS LUX

 • wysokość: ok. 20 cm, 25 cm lub 30 cm
 • twardość: średnio-twardy
 • wkład piankowy: warstwa pianki termo-elastycznej + wysoko-elastycznej
 • właściwości: antyalergiczne i ortopedyczne
 • pokrowce z serii Exclusive, antyalergiczne, rozpinane
 • wymiary: standardowe i na określony wymiar (również ponad 2m)
 • zalecany stelaż: dowolny, o odpowiednim rozstawie elastycznych listew
 • producent: MK Foam (Koło)


Oryginalny, nowy i fabrycznie zapakowany materac wysyłamy do klientów kurierem, bezpośrednio z magazynu producenta.

Termin realizacji: ok. 3-9 dni roboczych. DOSTAWA GRATIS!.

WAŻNE: materac jest fabrycznie nowym materacem - zostanie wykonany przez producenta MK Foam (Koło) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Opis dostępnych pokrowców:

pokrowiec anti-stres Anti-Stress (nie pikowany) - bardzo dobrze odprowadza wilgoć, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, materiał posiada powłokę antystresową, jest gładki i miły w dotyku.

Skład materiału: 35 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 57 % poliester, 8% elastan). Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60 st.C

pokrowiec impuls Impuls (niepikowany) - pokrowiec bardzo dobrze odprowadza wilgoć, posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, jest gładki i miły w dotyku.
Skład materiału: 35 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 58 % poliester, 7 % elastan.
Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60 st.C.
pokrowiec spa&thermo Spa&Thermo - bardzo miły dla skóry i dobrze układający się, pochłania oraz oddaje ciepło zależnie od temperatury zewnętrznej - działanie chłodzące latem a dający ciepło podczas chłodniejszej pory roku, dzięki własnością termoregulacyjnym przeciwdziała gromadzeniu się bakterii. Spa&Thermo ma właściwości antystatyczne, jest dobrze tolerowany przez skórę także dla osób wrażliwych. Idealnie komponuje się z materacami z wkładem termoelastycznym.
Skład materiału: 35% bawełna, 65% poliester. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st.C.
pokrowiec Outlast (NASA) Outlast - pokrowiec przyczynia się do utrzymania osobistego komfortu, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, przejmuje nadmiar wytworzonego ciepła i oddaje go w razie potrzeby na powrót do organizmu. W pokrowcu zastosowano Technologię Outlast® opracowaną pierwotnie dla NASA w celu ochrony astronautów przed wahaniami temperatury.
Skład materiału: 65% Tencel viskoza wysokiej jakości, 35% poliester. Pokrowiec przepikowany dzianiną Wellington OUTLAST® oraz owatą 120g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st.C.

M&K Foam