Mambo - materac Hilding

1 829,00 zł
Brutto

Komfortowy materac MAMBO marki Hilding, z średnio-twardym wkładem wykonanym z dwóch połączonych pianek o różnych twardościach - po jednej stronie profilowana pianka Velvet Touch (11 cm), po drugiej stronie profilowana pianka wysoko-elastyczna HR (11 cm) i obustronnie wkładki z pianki Visco (termo-elastycznej). Materac o wysokości 23 lub 26 cm (zależnie od pokrowca).

Wymiary
Pokrowiec
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Mambo - materac Hilding

Mambo - materac Hilding

 

Mambo to piankowy materac marki Hilding w którym zastosowano innowacyjne rozwiązania oraz najwyższą jakość surowców oraz materiałów. Specjalnie opracowana nowatorska pianka Velvet Touch jest niezwykle delikatna w dotyku, charakteryzuje się niestandardowym wyglądem, idealną sprężystością, elastycznością i twardością. To parametry gwarantujące wyjątkowy komfort, niezależnie od ułożenia ciała na materacu. Po drugiej stronie materaca umieszczono piankę wysokoelastyczną, która tworzy wraz z pianką Velvet Touch idealną podstawę.

Obie pianki charakteryzują się doskonałą przewiewnością, a cały wkład oddycha dzięki dodatkowym otworom wentylacyjnym. Zadbano o optymalną wygodę i umieszczono po obu stronach wkładki z termoelastycznej pianki Visco, która reaguje na temperaturę ciała, dzięki temu ramiona zagłębiają się delikatnie w materac, a nacisk na powierzchnię zostaje zredukowany do niezbędnego minimum. Zapewniamy 15 lat gwarancji (na wkład) i zdrowy, regenerujący sen.

materac HILDING MAMBO


WKŁAD

W materacu Hilding MAMBO znajduje się 2-warstwowy wkład piankowy - po jednej stronie profilowana pianka Velvet Touch o wysokości 11 cm, po drugiej stronie profilowana pianka wysoko-elastyczna HR o wysokości 11 cm, oraz w strefie ramion zastosowano obustronnie wkładki z pianki termo-elastyczne Visco. Wkład posiada 7 stref twardości.


TWARDOŚĆ

Mambo jest materacem średnio-twardym. Osoby poniżej 80 kg wagi będą odczuwały materac jako o lekko zwiększonej twardości (6/10), a osoby powyżej 80 kg wagi ciała, jako materac o średniej twardości (4/10). Połączenie dwóch różnych pianek sprawia, iż użytkownik ma możliwość wyboru bardziej komfortowej strony do spania - na piance HR lub bardziej miękkiej piance Velvet Touch.

twardość materaca


POKROWCE

Materac dostępny jest w dwóch pokrowcach do wyboru: Merced oraz Elips. Każdy z nich gwarantuje wygodę i doskonałej jakości sen, dzięki wysokiej elastyczności i właściwościom każdorazowego dopasowania do ułożenia ciała na całej powierzchni. Oba pokrowce posiadają zamki rozdzielcze i są pralne w temperaturze do 60 st. C.

Pokrowiec Merced - innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nie tylko nadają niesamowity design całemu materacowi, ale także gwarantują odczuwalny efekt masażu dzięki specjalnym wytłoczeniom. Pokrowiec z dodatkiem lycry co zapewnia wysoki stopień elastyczności.
Pokrowiec Elips – wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Elips posiada dodatkowo wygodne uchwyty.

pokrowiec Elips pokrowiec Merced


WYMIARY

Materac Mambo dostępny jest w standardowych rozmiarach, czyli 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm. Na indywidualne zamówienie, istnieje możliwość wykonania materaca w rozmiarach niestandardowych, np. 84x190, 165x216 cm itd.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY MATERACA

  • wysokość: 23 cm (w pokrowcu Merced) lub 26 cm (w pokrowcu Elips)
  • twardość: średnio-twardy
  • wkład: piankowy (pianka elastyczna Velvet Touch + wysokoelastyczna HR + termoelastyczna Visco)
  • pokrowce do wyboru: Tencel lub Merced
  • możliwość prania pokrowca: tak
  • właściwości: antyalergiczne, ortopedyczne
  • materac odwracalny, dwustronny
  • gwarancja: 2 lata na materac + 15 lat gwarancji na wkład piankowy
  • producent: Hilding


Materac Hilding MAMBO - prezentacja

TERMIN REALIZACJI - DOSTAWA

Termin realizacji zamówienia: ok. 5-12 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS.
Materac nowy, fabrycznie zapakowany, wykonany przez producenta (Hilding) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Hilding
2020-03-23