Rumba - materac Hilding

1 849,00 zł
Brutto

RUMBA to ekskluzywny materac marki Hilding, z wkładem z pianki wysoko-elastycznej VelvetTouch (12,5 cm) oraz pianki termo-elastycznej Visco (7 cm) - każda ze stron o różnych twardościach. Materac o wysokości 22 cm, o średniej twardości, z dwoma pokrowcami do wyboru.

Wymiary
Pokrowiec
Ilość

Rumba to materac marki Hilding, z serii prozdrowotnej, w którym zastosowano nowatorskie rozwiązanie poprawiające komfort snu i wypoczynku. Bazę materaca stanowi wysokoelastyczna, specjalnie opracowana pianka Velvet Touch - wyróżnia ją niezwykła sprężystość, miękkość w dotyku i optymalna twardość. Idealnie profilowane cięcia gwarantują swobodną wentylację wkładu i tworzą 7 zróżnicowanych stref twardości. Dzięki nim, w miejscach największego nacisku materac Rumba zapewnia ciału mocniejsze wsparcie. Razem z termoelastyczną pianką visco, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się każdorazowo do jego kształtu, podpierając jednocześnie głowę, ramiona, pas i nogi, tworzą wyjątkową strefę komfortu.


WKŁAD MATERACA

Bazę materaca stawią dwie połączone za sobą pianki o różnej twardości i odmiennych właściwościach - dolna, bazowa pianka wysoko-elastyczna Velvet Touch o grubości 12,5 cm oraz górna, termo-elastyczna pianka Visco o grubości 7 cm.

Wysoko-elastyczna pianka Velvet Touch wyróżnia się niezwykłą sprężystością, miękkością w dotyku i optymalna twardością, dlatego stanowi idealnie dopełnienie miękkiej pianki Visco. Pianka termoelastyczna Visco pod wpływem temperatury i wagi ciał doskonale dopasowuje się ko kształtów użytkownika równomiernie je podpierając i tym samym zapewniając spokojny, zdrowy sen. Przez specjalne profilowanie i nacięcia w piance, zagwarantowano swobodną wentylację wkładu i stworzyliśmy 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki temu w miejscach największego nacisku materac zapewnia ciału mocniejsze wsparcie.

RUMBA - informacje

DOSTĘPNE POKROWCE

Oferujemy jeden z dwóch antyalergicznych pokrowców do wyboru: Medicott Velur oraz Elipse. Każdy z nich zapewnia doskonałe środowisku snu, wysoki stopień elastyczności i optymalne dopasowanie do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca Rumba. Medicott Velur dzięki dodatkowemu wypełnieniu z pianki termo-elastycznej visco (o łagodnym aromacie lawendy), zwiększa znacząco odczucie miękkości podczas snu.

Medicott Velur jest pralny w temperaturze do 30 a Elipse do 60 st.C. Oba pokrowce wyposażone są w zamek rozdzielczy. Natomiast pokrowiec Elipse posiada dodatkowo wygodne uchwyty po bokach materaca.

pokrowiec Elips pokrowiec medicott velur


TWARDOŚĆ MATERACA

Hilding Rumba jest materacem 7-strefowym, o średniej twardości. Osoby powyżej 80 kg wagi ciała, mogą go odczuwać go jako materac bardziej miękki (zwłaszcza w pokrowcu Medicott Velur).

Odczuwalna twardość materaca Rumba - zależnie od wagi ciała


DOSTĘPNE WYMIARY

Materac występuje w rozmiarach standardowych: 80x200, 90x200, 100x200, 12x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm oraz w rozmiarach niestandardowych, dostępnych na zamówienie (np. 146x205, 95x196 cm itd).


CHARAKTERYSTYKA MATERACA RUMBA

  • wysokość: ok. 22 cm
  • twardość: średnia
  • wkład: piankowy 7-strefowy (warstwa pianki Velvet Touch + Visco)
  • pokrowce: Medicott Velur lub Elips
  • pokrowce antyalergiczne, z zamkiem rozdzielczym, pralne
  • właściwości ortopedyczne
  • materac dwustronny, fabrycznie nowy
  • gwarancja: 2 lata na materac + 15 lat na wkład piankowy
  • producent: Hilding

Materac Hilding RUMBA - prezentacja

TERMIN REALIZACJI - DOSTAWA

Termin realizacji zamówienia: ok. 5-12 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS (dla zamówień powyżej 700 zł).
Materac nowy, fabrycznie zapakowany, wykonany przez producenta (Hilding) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Hilding
2020-03-23