Latino - materac Hilding

1 799,00 zł
Brutto

LATINO marki Hilding, to komfortowy i ekskluzywny materac, z wkładem z pianki wysoko-elastycznej VlevetTouch (7,5 cm), obustronnie obłożony pianką lateksową (z jednej strony o wys. 10 cm, z drugiej 4,5 cm) - każda ze stron o różnej twardości (średnio-twardy i o zwiększonej twardości). Materac Latino o wysokości 23 cm lub 26 cm (zależnie od wybranego pokrowca).

Wymiary
Pokrowiec
Ilość

Latino to materac marki Hilding, zbudowany na bazie płyt lateksowych zapewniających higienę snu, trwałość i poczucie wyjątkowego komfortu. Dwie warstwy lateksu o różnych wysokościach dają odmienne doznania i odmienne odczucie komfortu - dzięki grubszej warstwie lateksu, materac zyskuje bardziej miękkie podłoże. Płyta lateksowa jest niezwykle komfortowa, sprężysta i posiada podwyższoną odporność na odkształcenia. Gwarantuje optymalne podparcie kręgosłupa, dopasowując się każdorazowo do kształtu ciała, posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, zapewniając zdrowy sen przez cały okres użytkowania materaca Hilding Latino. Między płytami lateksu znajduje się nowatorska pianka Velvet Touch, która odpowiada za optymalną sztywność całego wkładu i jest niezwykle przewiewna, a dodatkowe profilowanie gwarantuje doskonałą wentylację wkładu i tworzy 7 zróżnicowanych stref twardości, które zapewniają ciału komfortowe wsparcie.

materac Hilding LATINO


POKROWCE

Materac dostępny w 2 pokrowcach do wyboru: Merced oraz Elips. Każdy z nich gwarantuje dodatkową miękkość i jeszcze większy komfort podczas snu. Oba pokrowce posiadają zamek rozdzielczy, więc można je prać w temperaturze do 60 st.C.

Pokrowiec Merced, dzięki specjalnym wytłoczeniom, zapewnia odczuwalny efekt masażu. Dodanie lycry zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Jest miły i jedwabisty w dotyku o odpowiedniej miękkości, co gwarantuje znakomity komfort snu.

Natomiast pokrowiec Elips, wykonany jest z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny oraz posiada specjalne uchwyty ułatwiające przenoszenie czy obracanie materaca.

pokrowiec Merced pokrowiec Elips

WKŁAD MATERACA

Bazą materaca LATINO jest 3-warstwowy wkład składający się z profilowanej pianki wysoko-elastycznej VlevetTouch o wys 7,5 cm, obłożonej obustronnie komfortową płytą lateksową z jednej strony o grubości 4,5 cm, a z drugiej strony o grubości aż 10 cm.


TWARDOŚĆ i DOSTĘPNE WYMIARY

Materac zaliczany jest do materacy średnio-twardych. Osoby poniżej 80 kg wagi mogą go odczuwać jako materac o lekko zwiększonej twardości. Dodatkowo, zastosowanie pianki lateksowej o różnej wysokości, sprawia, że mamy możliwość wyboru bardziej komfortowej strony do spania.

Odczuwalna twardość

Latino występuje w rozmiarach standardowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm oraz w wymiarach nie standardowych dostępnych na indywidualne zamówienie (np. 82x220, 90x190, 158x207 cm itp.).


CECHY MATERACA HILDING LATINO

  • wysokość: ok 23 cm (w pokrowcu Merced) lub ok 26 cm (w pokrowcu Elips)
  • twardość: średnio-twardy
  • wkład: lateksowo-piankowy (4,5 cm lateksu + 7,5 cm pianki wysoko-elastycznej + 10 cm lateksu)
  • pokrowce do wyboru: Elips lub Merced
  • właściwości antyalergiczne i ortopedyczne
  • materac 7-strefowy, dwustronny
  • zalecany stelaż: regulowany lub bez regulacji, na elastycznych listwach
  • gwarancja: 2 lata + 15 lat na wkład materaca
  • producent: Hilding


Materac Hilding LATINO - prezentacja

TERMIN REALIZACJI - DOSTAWA

Termin realizacji zamówienia: ok. 5-12 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS.
Materac nowy, fabrycznie zapakowany, wykonany przez producenta (Hilding) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Hilding
2020-03-23