Rock&Roll - materac Hilding

1 029,00 zł
Brutto

Komfortowy materac piankowy Rock&Roll marki HILDING, z wkładem wykonanym z dwóch pianek wysoko-elastycznych o różnych twardościach. Rock&Roll jest materacem średnio-twardym, o wysokości 21 cm (w pokrowcu Tencel) lub 22 cm (w pokrowcu Velvet).

Wymiary
Pokrowiec
Ilość

Rock&Roll to materac marki Hilding w którym zastosowano nowatorskie połączenie dwóch wysoko-elastycznych pianek, tworzących 7 zróżnicowanych stref twardości. Dzięki nim, zarówno kręgosłup jak i całe ciało zyskują idealne podparcie, a odpoczynek staje się bardziej efektywny. Wkład materaca skonstruowany został z dwóch elastycznych pianek o różnych twardościach umożliwia dostosowanie twardości materaca do indywidualnych potrzeb. Otwarto komórkowa struktura pianki oraz taśma 3D w pokrowcu zapewniają doskonałą przewiewność i wentylację wkładu, co pozwala utrzymać czystość i higienę przez wiele lat użytkowania materaca Rock&Roll. Jest to materac, który zapewnia niezwykłą sprężystość, wysoki komfort oraz zdrowy, regenerujący sen.

Oferujemy jeden z dwóch antyalergicznych pokrowców: Velvet (z innowacyjną technologią Protex wykorzystującą naturalne probiotyki) oraz Tencel (wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych).

Materac Rock&Roll - informacje


WKŁAD MATERACA HILDING ROCK&ROLL

Materac posiada 2-warstwowy wkład wykonany z dwóch wysoko-elastycznych pianek o różnych twardościach, jedna bardziej twarda (biała) druga bardziej miękka (zielona) - dzięki temu, użytkownik może wybrać bardziej komfortową wg. niego stronę do spania. Dodatkowo, wkład piankowy materaca Rock&Roll posiada precyzyjne profilowania, tworzące 7 stref twardości.


POKROWCE

Materac dostępny jest w dwóch antyalergicznych pokrowcach do wyboru:

 • Velvet - to miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z technologią Purotex, która poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, zwalcza alergeny powodujące alergię na kurz oraz astmę.
 • Tencel - to naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych, który kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby.

Oba pokrowce zwalczają bakterie oraz kontrolują poziom wilgotności gwarantując zdrowe środowisko snu. Pokrowce są pralne w temp. do 60 st.C., wyposażone są w zamek rozdzielczy oraz wygodne uchwyty.

pokrowiec Tencel i Velvet


TWARDOŚĆ ORAZ WYMIARY

Materac Hilding "Rock&Roll" jest zaliczany do średnio-twardych materacy. Dodatkowo, dzięki dwóm piankom wysokoelastycznym HR o różnej gęstości, jedna strona jest nieco miększa, a druga strona nieco twardsza.

twardość materaca Hilding Rock & Roll


CECHY MATERACA

 • wysokość: 21-22 cm
 • twardość: średnio-twardy
 • wkład: piankowy, wysokoelastyczny
 • wkład 7-strefowy
 • pokrowce do wyboru: Tencel lub Velvet
 • pokrowce antyalergiczne, z zamkiem rozdzielczym, pralne w temperaturze do 60 st.C.
 • pokrowce z uchwytami ułatwiającymi przeniesienie materaca
 • zalecany stelaż: regulowany lub bez regulacji, na elastycznych listwach
 • gwarancja: 2 lata + 15 lat na wkład materaca
 • producent: Hilding


TERMIN REALIZACJI - DOSTAWA

Termin realizacji zamówienia: ok. 5-12 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS (dla zamówień powyżej 700 zł).
Materac nowy, fabrycznie zapakowany, wykonany przez producenta (Hilding) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.


Materac Hilding Rock&Roll - prezentacja

Hilding
2020-03-23