Tango - materac Hilding

1 029,00 zł
Brutto

Materac TANGO marki Hilding z wkładem sprężynowym obłożonym z jednej strony komfortową pianką lateksową o grubości 4, cm, a z drugiej strony sprężystą pianką wysoko-elastyczną o wysokości 3 cm. Materac średnio-twardy, o wysokości ok. 23-24 cm.

Wymiary
Pokrowiec
Ilość

TANGO to nowoczesny i komfortowy materac marki Hilding, którego rdzeń zbudowany został ze sprężynowy kieszeniowej. Każda sprężyna ubrana jest w oddzielny woreczek z flizeliny, dzięki czemu, sprężyny nie są ze sobą bezpośrednio połączone. Takie rozwiązanie, zapewnia wysoką elastyczność punktową. Każda sprężyna reaguje na ciężar ciała osobno, co gwarantuje osobie śpiącej obok, komfortowy wypoczynek bez żadnych zakłóceń. Komfort codziennego użytkowania, podwyższa zastosowana od góry płyta lateksowa oraz od dołu wysoko-elastyczna pianka HR. Obie pianki dopasowują się idealnie do kształtu ciała, dzięki czemu kręgosłup zyskuje optymalne wsparcie. Tango to materac odwracalny - każda strona dostarcza odmiennych wrażeń i pozwala dostosować materac do indywidualnych preferencji.

Materac sprężynowy Hilding TANGO jest materacem średnio-twardym, 7-strefowym, o wysokości ok. 23-24 cm (zależnie od wybranego pokrowca). Firma Hilding zapewnia 15 lat gwarancji na wkład materaca.

Materac Hilding TANGO - informacje


WKŁAD MATERACA HILDING TANGO

Wkład materaca stanowią 7-strefowe sprężyny kieszonkowe odpowiadające za wysoką elastyczność punktową oraz wysoką sprężystość. Wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony komfortową pianką lateksową o wysokości 4,5 cm, a z drugiej strony pianką wysokoelastyczną HR o wysokości 3 cm. Obie pianki to znane z wysokiego komfortu i cenione komponenty stosowane w branży tapicerskiej. Pianki, razem ze sprężynami odpowiednio dopasowują się do kształtu ciała użytkownika, pozwalając mu przybrać kręgosłupowi naturalną pozycję i tym samym redukując napięcie mięśniowe podczas snu.

Zastosowanie dwóch różnych pianek, o różnych właściwościach, gęstościach i grubościach, powoduje iż użytkownik może wybrać dla siebie bardziej komfortową stronę do spania (na stronie z lateksem lub na stronie z pianką wysoko-elastyczną).


POKROWCE DO WYBORU

Materac Tango oferowany jest w dwóch antyalergicznych pokrowcach do wyboru:

 • Tencel - wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych, kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii.
 • Velvet - z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki (mikrokapsułki zawarte w pokrowcu stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę). Pokrowiec wyposażony jest dodatkowo w taśmę 3D.

Oba pokrowce zwalczają bakterie oraz kontrolują poziom wilgotności gwarantując zdrowe środowisko snu. Pokrowce są pralne w temperaturze do 60 st.C. oraz wyposażone w zamek rozdzielczy i wygodne uchwyty ułatwiające przeniesienie materaca.

pokrowce Tencel i Velvet


TWARDOŚĆ I WYMIARY

Odczuwalna twardość materaca Tango

Tango zaliczany jest do materacy o średniej twardości. Osoby o wadze ciała powyżej ok. 80 kg mogą go odczuwać jako materac zbliżony do miękkich materacy.

Materac Tango dostępny jest w standardowych wymiarach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm oraz w wymiarach niestandardowych (na indywidualne zamówienie, np. 95x190, 163x214 cm).


CECHY MATERACA

 • wysokość: ok 24 cm (w pokrowcu Velvet), ok 23 cm (w pokrowcu Tencel)
 • twardość: średnio-twardy
 • wkład: sprężynowy (kieszonkowy), obłożony płytą lateksową (4,5 cm) i pianką HR (3 cm)
 • pokrowce do wyboru: Velvet lub Tencel
 • pokrowce z zamkiem rozdzielczym
 • możliwość prania pokrowca
 • materac z 7 strefami twardości
 • materac o właściwościach ortopedycznych i antyalergicznych
 • proponowany stelaż: bez regulacji
 • gwarancja: 2 lata + 15 lat na wkład materaca
 • producent: Hilding


Zobacz prezentację materaca Hilding TANGO


TERMIN REALIZACJI - DOSTAWA

Termin realizacji zamówienia: ok. 5-12 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS!
Materac nowy, fabrycznie zapakowany, wykonany przez producenta (Hilding) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Hilding
2020-03-23