Flamenco - materac sprężynowy Hilding

1 259,00 zł
Brutto

Materac Hilding FLAMENCO to komfortowy model z wkładem ze specjalnych sprężyn typu multipocket, obłożonych z jednej strony pianką lateksową (4 cm), a z drugiej strony pianką wysoko-elastyczną HR (4 cm) - dwie strony o różnych twardościach i właściwościach. Materac Flamenco o wysokości ok. 23-24 cm.

Wymiary
Pokrowiec
Ilość

Materac FLAMENCO o wysokości 23-24 cm, średnio-twardy, z 15-letnią gwarancją producenta na wkład materaca.

Flamenco to komfortowy materac marki Hilding zbudowany na bazie sprężyn typu Multipocket. To rozwiązanie, w którym każda sprężyna pracuje osobno, dzięki czemu Flamenco oferuje więcej punktów podparcia na całej powierzchni materaca. Sprężyny Multipocket tworzą 7 zróżnicowanych stref twardości, które reagują na ciężar poszczególnych partii ciała, zapewniając optymalne podparcie każdej partii ciała. Górną powierzchnię wkładu materaca zamyka profilowana płyta lateksowa, natomiast dolna, wysoko-elastyczna pianka. Taka konstrukcja zapewnia dodatkową elastyczność i sprężystość, a ich struktura umożliwia swobodną cyrkulację powierza i ciepła - dzięki temu materac oddycha i szybko odprowadza nadmiar wilgoci.

Flamenco to materac odwracalny - każda strona dostarcza odmiennych wrażeń i pozwala dostosować materac do indywidualnych potrzeb użytkownika. Oferujemy jeden z dwóch pokrowców: Velvet (z innowacyjną technologią Purotex, wykorzystującą naturalne probiotyki, wyposażony dodatkowo w tamę 3D) oraz Tencel (wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych).


WKŁAD MATERACA HILDING FLAMENCO

Bazę 7-strefowego wkładu stanowią specjalne sprężyny kieszonkowe typu Multipocket, różniące się od zwykłych sprężyn kieszonkowych znacznie mniejszą średnicą, dwukrotne większą ilością oraz zdecydowanie wyższą sprężystością i komfortem. Dzięki sprężynom Multipocket i wysokiej elastyczności punktowej, ciało użytkownika podparte jest na całej długości, pozwalając przyjąć zdrową, naturalną pozycję kręgosłupa. Wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony pianką lateksową o wysokości 4 cm, a z drugiej strony materaca, pianką wysoko-elastyczną HR o wysokości 4 cm. Zarówno lateks, jak i pianka wysokoelastyczna to wysoko cenione materiały wykorzystywane w branży tapicerskiej - nadają materacowi Flamenco jeszcze większego komfortu, gwarantują wygodny i zdrowy odpoczynek.

materac Flamenco - informacje


TWARDOŚĆ I WYMIARY

Materac Flamenco należy do modeli średnio-twardych, choć osoby poniżej 80 kg wagi ciała, mogą go odczuwać jako materac o zwiększonej twardości. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu dwóch różnych pianek, o różnych właściwościach i nieco innej twardości - mamy możliwość wyboru bardziej komfortowej strony do spania.

Flamenco dostępny jest w rozmiarach standardowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm. Fabrycznie, materac przesyłany jest w formie zrolowanej.

Twardość materaca Flamenco


POKROWCE

Dostępne są 2 antyalergiczne pokrowce do wyboru:

 • Tencel - to naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych - kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii Pokrowiec z taśmą 3D wspomagającą wentylację wewnątrz materaca.
 • Velvet - to miękki w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki zawarte w pokrowcu, stopniowo pękając i uwalniając probiotyki zwalczające alergeny powodujące alergię na kurz oraz astmę.

pokrowiec Velvet i Tencel

Oba pokrowce posiadają zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60 st.C. Pokrowce zwalczają bakterie oraz kontrolują poziomo wilgotności, gwarantują zdrowe środowisko snu.


CHARAKTERYSTYKA MATERACA

 • wysokość: 23 cm (w pokrowcu Tencel) lub 24 cm (w pokrowcu Velvet)
 • twardość: średnio-twardy
 • wkład: sprężyny kieszeniowe MultiPocket obłożone z jednej strony lateksem, z drugiej pianką wysokoelastyczną Flexifoam
 • pokrowce do wyboru: Velvet lub Tencel
 • pokrowce z zamkiem rozdzielczym oraz z uchwytami
 • materac 7-strefowy
 • materac o właściwościach ortopedycznych i antyalergicznych
 • materac odwracalny (dwustronny)
 • zalecany stelaż: bez regulacji
 • gwarancja: 2 lata + 15 lat (dodatkowa gwarancja producenta na wkład)
 • producent: Hilding


PREZENTACJA

Zobacz prezentację video materaca Hilding Flamenco przygotowaną przez producenta, firmę Hilding:


TERMIN REALIZACJI - DOSTAWA

Termin realizacji zamówienia: ok. 5-12 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS.
Materac nowy, fabrycznie zapakowany, wykonany przez producenta (Hilding) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Hilding
2020-03-23