• -5%

Thermogel - materac piankowy (Materasso)

1 992,00 zł
1 892,40 zł Zniżka 5%
Brutto
Materac piankowy Thermogel marki Materasso, w pokrowcu Biorytmic.
Wysokość materaca: 27 cm
Seria: Thermo
Termin realizacji: 5-14 dni roboczych.
Wymiary
Ilość

Materac piankowy Thermogel znanego i cenionego producenta, firmy Materasso. Ten model materaca dostępny jest w pokrowcu Biorytmic. Wkład materaca Thermogel to inowacyjna pianka GREENGEL o gęstości 45 kg/m³ (2 cm) - profilowana pianka termo-elastyczna 50 kg/m³ (5,5 cm) - przewiewna pianka ELIOCELL SOFT (2 cm), pianka ELIOCELL 28 kg/m³ (7 cm), przewiewna pianka ELIOCELL SOFT (2 cm), pianka ELIOCELL 25 kg/m³ (7 cm). Wysokość materaca to ok. 27cm (razem z pokrowcem).

Charakterystyka materaca Materasso Thermogel

- Skala twardości: jedna strona materaca o średniej twardości 3/5, druga strona twardsza 4/5
- Wysokość materaca: 27 cm (razem z pokrowcem)
- Ilość stref twardości: 7 stref sztywności/twardości
- Obciążenie punktowe (ortopedyczne): do 130 kg
- Pokrowiec: Biorytmic (za dopłatą, jest możliwość zmiany pokrowca na inny model)
- Pokrowiec ściągalny: Tak, z zamkiem rozdzielczym
- Pokrowiec pralny: Tak, w temperaturze do 60°C
- Materac obustronny (odwracalny): Tak, zalecane jest obracanie materaca o 180 st. oraz zmiana stron użytkowania co 6 miesięcy – zwiększa to trwałość oraz komfort użytkowania materaca
- Zalecany na problemy zdrowotne: Alergia, Ból w krzyżu, Pocenie się, Zimne nogi
- Stawka VAT: 23%
- Gwarancja producenta: 6 lat
- Seria: Thermo
- Producent: Materasso
- Termin realizacji zamówienia: 5-14 dni roboczych

Standardowe wymiary materaca: 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm.
WAŻNE:Producent może również wykonać materac na dowolny, niestandardowy wymiar (np. 162x226 cm itp.). W przypadku materacy na zamówienie, maksymalna długość/szerokość to 240 cm. Prosimy o kontakt mailowy w celu dokładnego wyliczenia kosztu zakupu materaca o niestandardowych wymiarach.
Thermogel dostarczany jest w formie zrolowanej (pakowany próżniowo przez producenta).

Opis materaca

Materac Thermogel marki Materasso to wyjątkowy model w naszej kolekcji materaców termo-elastycznych. Do jego budowy użyliśmy najbardziej zaawansowanej technologicznie pianki termoaktywnej THERMOGEL o gęstości 55 kg/m³. Ten nowoczesny materiał nie tylko idealnie kopiuje naturalne krzywizny ciała ludzkiego, ale jest też doskonałym wymiennikiem ciepła. Dzięki swoim zdolnościom eliminuje on problem pocenia się na piankach termo podczas letnich upałów, dając uczucie niesamowitej świeżości i higieniczności użytkowania. Temperatura, jaka utrzymywana jest na powierzchni materaca jest zbliżona do naturalnej temperatury ciała człowieka, a to zapewnia najlepsze warunki do snu. Oczywiście nie jest to jedyna zaleta tego rewelacyjnego materaca. Wysoki materac (27 cm) charakteryzuje się także dwoma stronami użytkowymi. Od strony termo-elastycznej jest to średnia twardość, bardziej komfortowa i o większych walorach ortopedycznych, oraz twardą stronę np. dla osób o dużej masie ciała. Ergonomiczna budowa materaca to efekt połączenia kilku warstw specjalnej pianki wysoko-elastycznej Eliocell o różnych twardościach z rewelacyjną pianka termo-elastyczną. Dzięki takiej budowie uzyskano tzw. efekt siedmiu stref twardości, a ramiona i biodra śpiącego człowieka zapadają się na odpowiednią głębokość w strukturze materaca. Efektem jest podparcie ciała na całej jego powierzchni, także w okolicy stawów. Jednocześnie, przy korzystaniu z materaca od strony miększej następuje redukcja nacisków na ciało do minimum, a układ krwionośny pracuje w sposób prawidłowy, bez żadnych zakłóceń, dostarczając mózgowi życiodajnego tlenu. Jak już wspominalismy, materac Thermogel zapobiega efektowi pocenia się nawet podczas letnich upałów głównie dzięki rewelacyjnej piance Thermogel. Jednak bardzo ważną rolę pełni tutaj też specjalnie dedykowany dla niego pokrowiec Silk Touch. Ten wysokiej klasy materiał, o solidnym 600 g/m² pikowaniu, bardzo szybko absorbuje wilgoć wydalaną przez ciało ludzkie i odprowadza ją do atmosfery całą swoją strukturą i specjalnym pasem wentylacyjnym 3D. Jednocześnie struktura pokrowca jest bardzo ładna i delikatna, a całość nadaje się do prania i wirowania.

Opis pokrowca

- zdejmowany pokrowiec BIORYTMIC - 450 g/m3, z pasem 3D.
Za dopłatą jest możliwość zamiany pokrowca na inny model.
Materasso
2020-03-22