Cha-Cha - materac Hilding

929,00 zł
Brutto

Nowość marki Hilding! Materac sprężynowy Cha-Cha z wkładem sprężynowym obłożonym obustronnie filcem, pianką elastyczną Velvet Touch o wysokości 3 cm, oraz z jednej strony pianką Flexifoam, nadającą materacowi nieco miękkości. Materac Cha-Cha o wysokości ok. 21 cm, o zwiększonej twardości.

Wymiary
Ilość

Materac Cha-Cha to najnowszy sprężynowy model marki Hilding, z serii materacy prozdrowotnych, które oprócz wysokiego komfortu, również regenerują nasze ciało po ciężkim dniu. To co wyróżnia Cha-Che to optymalny komfort, optymalna jakość oraz optymalna cena materaca. Materac jest modelem sprężynowym, twardy (h3), o całkowitej wysokości ok. 21 cm, dostępnym w antyalergicznym pokrowcu Velvet.


WKŁAD MATERACA

Wkład materaca Cha-Cha stanowią specjalne sprężyny kieszonkowe 7-strefowe, które dzięki umieszczeniu ich w osobnych kieszeniach, posiadają wysoką elastyczność punktową i idealnie dopasowują się do kształtu naszego ciała. Wkład sprężynowy obłożony jest z dwóch stron filcem, który zapewnia odpowiednią sztywność materaca oraz obłożony jest komfortową pianką elastyczną Velvet Touch o wysokości 3 cm. Dodatkowo, z jednej strony materaca znajduje się warstwa pianki Flexifoam, która nadaje mu przyjemnej miękkości.


POKROWCE

Materac sprężynowy Cha-Cha dostępny jest wyłącznie w pokrowcu Velvet - jest to miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex (zawierający naturalne probiotyki, które stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, powodujące alergię na kurz oraz astmę). Pokrowiec posiada uchwyty oraz zamek umożliwiający zdjęcie i wypranie go w temperaturze do 60 st.C.

pokrowiec Velvet


WYMIARY ORAZ TWARDOŚĆ

Materac oferowany jest w rozmiarach standardowych (80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 cm) oraz w rozmiarach na określony wymiar (na indywidualne zamówienie, np. 86x188, 145x213 cm).

Hilding Cha-Cha jest materacem o zwiększonej twardości H3


CHARAKTERYSTYKA MATERACA HILDING CHA-CHA

  • wysokość: ok. 21 cm
  • twardość: twardy (H3, zalecany osobom o wadze 80-100 kg)
  • wkład sprężynowy (kieszonkowy, 7- strefowy) obłożony warstwami filcu i pianki wysoko-elastycznej
  • pokrowiec Italiano lub Tencel
  • właściwości ortopedyczne
  • materac dwustronny
  • zalecany stelaż: bez regulacji, na elastycznych listwach
  • gwarancja: 2 lata + 15 lat na wkład
  • producent: Hilding


TERMIN REALIZACJI - DOSTAWA

Termin realizacji zamówienia: ok. 5-12 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS.
Materac nowy, fabrycznie zapakowany, wykonany przez producenta (Hilding) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Hilding
2020-03-23